fbpx
Eiti prie turinio

APIE MUS

Pasiruoškite gyvenimo skrydžiui! Oro balionu į padanges Jus kelia oreivių klubas „Padangių gėlės“ ir patyrę pilotai Romanas, Maciej, Łukasz ir Adam, kurie užtikrins nepakartojamą ir svarbiausia, saugų skrydį virš plačių Lietuvos horizontų. Kodėl rinktis skrydį oro balionu su „Padangių gėlės“ oreivių klubu?

  • Skrydžiai oro balionu visoje Lietuvoje, netgi virš Jūsų pageidaujamų vietų (jei susirenka 6 asmenų grupė).
  • Vieni geriausių pilotų Lietuvoje, savo profesionalumą įrodę ne viename oro balionų čempionate.
  • Virš 4000 valandų ore ir jų metu sukaupta neįkainojama pilotų patirtis.
  • Pirmo skrydžio oro balionu krikštas ir malonios staigmenos.
  • Saugūs, gražūs ir šiuolaikiški oro balionai. O gal norite skristi keliais balionais?

Oreivių klubas „Padangių gėlės“ buvo įkurtas 1997 metais. Jo sėkmė, anot oro balionų pilotų – meilė skrydžiui ir laisvei. Ir būtų teisinga pridurti, jog meilė oro balionams gali būti perduodama iš kartos į kartą.

Klubo įkūrėjas Romanas Mikelevičius pirmąjį skrydžio oro balionu malonumą patyrė dar 1988 metais ir nuo tada, kaip mėgsta pajuokauti, neišlipa iš oro baliono krepšio. Tai vienas labiausiai patyrusių oro balionų pilotų Lietuvoje, jo sąskaitoje virš 4000 skrydžio valandų (kasdien jų vis daugėja), nuo 1991 metų dalyvauja kiekviename vykstančiame oro balionų čempionate, o net nesidomintiems oreivystės naujienomis, žinomas kaip pilotas savo oro balionu skraidinęs žymų milijardierių Richardą Bransoną.

Romanas Mikelevičius yra ir puikus instruktorius apmokęs per 30 oreivių Lietuvoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Tarp apmokytų oreivių ir trys Romano sūnūs – Maciej, Lukaš ir Adam, kurie nusekė tėvo pėdomis ir pradėję nuo mažų dienų, šiandien jau yra patyrę pilotai garsinantys Lietuvą čempionatuose bei užtikrintai dirbantys oro balionų pilotų darbą.

Daugiau apie mūsų nuotykius ore galite skaityti paspaudę čia.

SKRENDAM?

Išsirink sau geriausiai tinkančius skrydžius ir susitinkam ore!