fbpx

Oro balionų pilotai

oreiviu klubo pilotas su Richard Branson
oreiviu klubo pilotas
oro balionų pilotas Lukas
oreiviu klubo pilotas

Komanda žemėje

APIE MUS

Pasiruoškite gyvenimo skrydžiui! Oro balionu į padanges Jus kelia oreivių klubas „Padangių gėlės“ ir patyrę pilotai Romanas, Maciej, Lukaš ir Adam, kurie užtikrins nepakartojamą ir svarbiausia, saugų skrydį virš plačių Lietuvos horizontų.

 Kodėl rinktis skrydį oro balionu su „Padangių gėlės“ oreivyių klubu?

  • Skrydžiai oro balionu visoje Lietuvoje, netgi virš Jūsų pageidaujamų vietų (jei susirenka 6 asmenų grupė).
  • Vieni geriausių pilotų Lietuvoje, savo profesionalumą įrodę ne viename oro balionų čempionate.
  • Virš 2550 valandų ore ir jų metu sukaupta neįkainojama pilotų patirtis.
  • Pirmo skrydžio oro balionu krikštas ir malonios staigmenos.
  • Saugūs, gražūs ir šiuolaikiški oro balionai. O gal norite skristi keliais balionais?

„Padangių gėlės“ – patirtis iš kartos į kartą

1997 metais įkurto oreivystės klubo „Padangių gėlės“ sėkmė, anot oro balionų pilotų – meilė skrydžiui ir laisvei. Ir būtų teisinga pridurti, jog meilė oro balionams gali būti perduodama iš kartos į kartą.

Klubo įkūrėjas Romanas Mikelevičiaus pirmąjį skrydžio oro balionu malonumą patyrė dar 1988 metais ir nuo tada, kaip mėgsta pajuokauti, neišlipa iš oro baliono krepšio. Tai vienas labiausiai patyrusių oro balionų pilotų Lietuvoje, jo sąskaitoje virš 2550 skrydžio valandų (kasdien jų vis daugėja), nuo 1991 metų dalyvauja kiekviename vykstančiame oro balionų čempionate, o net nesidomintiems oreivystėmis naujienomis, žinomas kaip pilotas savo oro balionu skraidinęs žymų milijardierių Richardą Bransoną.

Romanas Mikelevičiaus yra ir puikus instruktorius apmokęs per 30 oreivių Lietuvoje, Ukrainoje, Rusijoje ir Lenkijoje. Tarp apmokytų oreivių ir trys Romano sūnūs – Maciej, Lukaš ir Adam, kurie nusekė tėvo pėdomis ir pradėję nuo mažų dienų, šiandien jau yra patyrę pilotai garsinantys Lietuvą čempionatuose bei užtikrintai dirbantys oro balionų pilotų darbą.

Uždaryti
×
×

Cart