fbpx
Eiti prie turinio

VIP skrydis TIK 3-6 asmenims

850 

Skrydis oro balionu 3-6 asmenims – išskirtinė patirtis, kurią galite patirti tik su pačiais artimiausiais žmonėmis! Tai ne tik nuostabi proga pasinerti į nepakartojamą nuotykį, bet ir unikali galimybė dalintis nuostabiais įspūdžiais ir emocijomis su tais, kuriuos mylite ir vertinate.

VIP skrydis oro balionu – tai puiki galimybė drauge su artimaisiais ar kolegomis pamiršti kasdienybės rūpesčius, pakilti virš problemų ir tiesiog mėgautis grožiu, ramybe, žalia gamta ir plačių horizontų panorama.

Šis skrydis yra pasirinkimas tiems, kurie vertina skrydžio komfortą, asmeninę erdvę ir ypatingą dėmesį. Tai puikus būdas švęsti šeimos šventes, draugų susibūrimus ar tiesiog padovanoti neįprastą dovaną. Tai – įspūdžių, nuotykių ir emocijų dovana, kuri paliks neįmirštamus prisiminimus kiekvienam skrydžio dalyviui.

VIP skrydis oro balionu išsiskiria tuo, kad visą kelionę skrisite tik su savo kompanija, o profesionalus oro baliono pilotas suteiks saugų ir stebuklingą skrydžio patyrimą. Mėgaukitės didingais vaizdais, ramybe padebesyse ir vieni kitais žinodami, kad ši patirtis taps neįmirštama jūsų bendrų prisiminimų dalimi.

Tegul šis skrydis tampa simboliu tam ypatingam draugystės ir artumo momentui, kurį galėsite kartu su savo brangiais žmonėmis prisiminti visą gyvenimą!

Skrydžio informacija

Vieta

Visa Lietuva

Oro sąlygos

Esant palankioms oro sąlygoms

Trukmė

Apie 1 valandą

Apranga

Laisvalaikio, patogi avalynė

Išankstinė registracija

Būtina išankstinė registracija telefonu

Galiojimo trukmė

Bilietas galioja 12 mėnesių

Amžius

Rekomenduojamas minimalus amžius - nuo 7m.

Apribojimai

Praneškite, jei keleivio kūno svoris viršija 100kg