fbpx

Romantiškas skrydis oro balionu dviems

(1 pirkėjo atsiliepimas)

449.00

Bilietų skaičius

Skrydis oro balionu dviems – kas gali būti romantiškiau nei pakilti virš realybės oro balionu dviese, su mylimu žmogumi? Nuostabus kraštovaizdis, užburiantys horizontai ir malonus virpuliukas – geros dienos ir nuotaikos receptas. Galbūt nesuklysime sakydami, jog tai ir puikus meilės receptas.

Skrydis oro balionu dviems tai puiki pramoga, dovana vienas kitam, o galbūt net ir romantiška galimybė išsakyti gražiausius jausmus ir pasipiršti. Tai kas pasakyta, pažadėta ar palinkėta oro balione – išsipildo daug greičiau ir su kaupu!

Romantiškas skrydis oro balionu išsiskiria tuo, jog jums nereikia dalintis vietos padebesyse su kitais žmonėmis. Šalia jūsų tik mylimas žmogus, o oro baliono pilotas diskretiškai pilotuoja balioną ir suteikia galimybę netrukdomiems mėgautis romantiškais vaizdais, jaukiais pokalbiais ir vienas kito šiluma.

Produkto kodas: romantiskas_skrydis Kategorija:

1 atsiliepimas apie Romantiškas skrydis oro balionu dviems

  1. Nepakartojamos emocijos

    Gimtadieniui is vyro gavau sita skrydi oro balionu. Vienas geriausiu jausmu…Aciu labai pilotui, kuris pasidalinto patirtimi ir papasakojo daug idomiu istoriju, bei parode daug nuostabiu vietu.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Informacija

Tel. Numeris: +37069945737

El. Paštas [email protected]

Uždaryti
×
×

Cart