fbpx

Skrydis oro balionu

(1 pirkėjo atsiliepimas)

105.00

Bilietų skaičius

Ne tik miesto svečiams, tačiau ir vietiniams gyventojams, verta nors kartą pakilti virš savo krašto oro balionu. Vilniuje oro balionai skrieja virš raudonų senamiesčio stogų, virš išraiškingų Neries vingių ir augančių dangoraižių. Kaune kvapą užgniaužia Neries ir Nemuno santaka bei įspūdingas senamiestis. O kur dar neatrasti ir nematyti Klaipėda, Šiauliai ar maži Lietuvos miesteliai. Ko ne virš visų gali praskrieti oro balionu, tereikia susisiekti su „Padangių gėlės“ komanda.

Pamatyti savo krašto galybę ir grožį iš aukštai – nepakartojamas jausmas, kurio pasimėgauti  nusipelnė kiekvienas. Įspūdingi vaizdai užgniaužia kvapą ir gali priversti net pamiršti savo vardą.

Jei skrydžio oro balionu vieta yra neįprasta, suderinkime skrydžio vietą telefonu ir netrukus patirsite nepakartojamą savo gyvenimo nuotykį virš debesų.

Produkto kodas: skrydis Kategorija:

1 atsiliepimas apie Skrydis oro balionu

  1. Super!

    Bilietą į šį skrydį gavau dovanu ir iš pradžių labai bijojau skristi. Bet pilotų komanda buvo tokia profesionali ir draugiška, kad visos baimės dingo akimirksiu vos pakylus į dangų. Ačiū!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Informacija

Tel. Numeris: +37069945737

El. Paštas [email protected]

Uždaryti
×
×

Cart